Me qukat dhe kaçurrelat e saj, modelja Chanelle Coleman Törnqvist, ra më tepër në gjatë Fashion Week Stockholm, për shkak të dallimit nga bjondet me sy bojëqielli të cilat mund të themi ishin me shumicë. 25- vjeçarja amerikano-suedeze është një model, blogger si dhe punon pë HM. “Punoj nga e hëna në të hënë” ka thënë Chanelle. Shkon nga zyra në studio, me një vine tepër sportiv, një palë Timberland të zeza dhe pak ose aspak make-up, nuk ka nevoj fundja. Gjithsesi ajo përdor disa kremra si: kremin hidratues nga firma suedeze Björk & Berries, Clinique, Kiel, si dhe highlighter nga Yves Saint Laurent. Një recetë modeste, por perfekte për shkëlqimin e qukave të saj. “Nuk kam menduar shumë për to derisa njerëzit m’u afruan dhe më pyetën a i kam të pikturuara.