Këtë javë po rikthehem sërish me një outfit, të tretin për dailytaste.al, por këtë rradhe jo me foto, por me video. Për këtë outfit vendosa të bazohem tek atletet, e më pas të zgjedh komponentët e tjerë. Atletet e përzgjedhura janë Vans Old Skool, një pal atlete për hir të së vërtetës të përhapura goxha kohët e fundit në Tiranë, pran një mundësi më e mirë për tu inspiruar nga outfit-i im.
Përsa i përket pjesës tjeter zgjodha një një palë xhinse disi të shkurtra dhe të grisura, një bluze të bardhë si layer i poshtëm, një bluze të tipit hoodie ngjyrë tulle si layer të sipërm.
Përsa i përket aksesorëve, zgjodha një palë çorape Adidas klasike, një palë syze Ray Ban, si dhe disa byrzylyqe.
Shpresoj tju inspirojë sado pak ky outfit, shihemi tek postimi i rradhës!